O nás

Firmu zabývající se podlahářstvím, jsem založil v polovině roku 2003. V oboru podlahových krytin však působím již od roku 1996.V současné době je mým hlavním programem dodávka a montáž podlah pro bytovou výstavbu, školy, nemocnice a kanceláře. Realizujeme i drobnější tělocvičny. Rovněž děláme i dřevěné a WPC terasy a podlahy okolo bazénu. V našem sortimentu najdete podlahy z PVC, laminátu, dřeva, korku, ale i kaučukové krytiny a koberce.

Více o firmě

Snažím se řešit úpravy podkladů komplexně tj. vč. vyrovnání podlah stěrkováním, sponkováním spár, broušením. Dodávám a montuji přechodové, ukončovací a soklové lišty, ale i čistící zóny.

Většinu akcí zajišťuji s kolegou, tedy ve dvou pracovnících, ale pro velké akce spolupracujeme ještě s dalšími podlaháři a brigádníky. Práci, nezadávám další firmě, ale vždy jsem na akcích přítomen.

Pravidelně se účastním odborných školení u firem od kterých nakupuji podlahové materiály, abych i já mohl svým zákazníkům co nejodborněji zrealizovat rekonstrukci podlah.

Vážím si každé, malé i velké zakázky a moji snahou je kvalitní možná někdy pomalejší provedení akce bez vad. Je pro mne vždy dobrým výsledkem, když si nás zákazník znovu objedná nebo nás dále doporučí.