Podlahy Kobes

podlahy

Podlahy Kobes to je preciznost a smysl pro detail!

Nacházíte se na: / O firmě

Vítejte na stránkách Podlahy Kobes - plovoucí podlahy, laminátové a dřevěnné podlahy, PVC a linoleum

pan KobesFirmu zabývající se podlahářstvím, jsem založil v polovině roku 2003. V oboru podlahových krytin však působím již od roku 1996.

V současné době je mým hlavním programem dodávka a montáž podlah pro bytovou výstavbu, školy, nemocnice a kanceláře. Realizujeme i drobnější tělocvičny.

V našem sortimentu najdete podlahy z PVC, laminátu, dřeva, korku, ale i kaučukové krytiny a koberce.

Snažím se řešit úpravy podkladů komplexně tj. vč. vyrovnání podlah stěrkováním, sponkováním spár, broušením. Dodávám a montuji přechodové, ukončovací a soklové lišty, ale i čistící zóny.

Většinu akcí zajišťuji s kolegou, tedy ve dvou pracovnících, ale pro velké akce spolupracujeme ještě s dalšími podlaháři a brigádníky. Práci, nezadávám další firmě, ale vždy jsem na akcích přítomen. 

Pravidelně se účastním odborných školení u firem od kterých nakupuji podlahové materiály, abych i já mohl svým zákazníkům co nejodborněji zrealizovat rekonstrukci podlah.

Vážím si každé, malé i velké zakázky a moji snahou je kvalitní možná někdy pomalejší provedení akce bez vad. Je pro mne vždy dobrým výsledkem, když si nás zákazník znovu objedná nebo nás dále doporučí. 

Fotogalerie realizací firmy Podlahy Kobes

MŠ Praha Zábehlice
MŠ Praha Zábehlice

Prodejna oblečení
Prodejna oblečení

Byt 1
Byt 1

Přehled služeb a produktů firmy Podlahy Kobes

Více informací